Ši mergina, tikra dėmesio medžiotoja. Kokie epitetai geriausiai atspindėtų Maureen charakterį? Energinga, ekspresyvi, tiesmuka, emocionali, karštakošė. Jos spontaniški, valiūkiški poelgiai jai pačiai nesuprantant neretai skaudina mylimą žmogų. Kita vertus, Maureen visiems nuoširdžiai linki tik gero, geba karštai mylėti, jausti dėkingumą  ir dėl bendro tikslo yra pasiryžusi padaryti viską, net paminti savo principus.

Oneida Kunsunga

Oneida – egzotiško grožio, sparčiai karjeros laiptais kylanti jaunoji aktorė, kurios garbanas, plačią šypseną ir stiprų balsą atpažįsta kiekvienas kino, teatro ir muzikos menų mylėtojas. Televizijos serialuose „Naisių vasara“, „Moterų laimė“ bei naujausiame A. Puipos filme „Edeno sodas“ žiūrovų simpatijas pelniusi mergina ne vienerius metus vaidybos meno paslapčių sėmėsi Lietuvos muziko ir teatro akademijoje (kurso vadovas Jonas Vaitkus). Taip pat dirbo su režisieriais J. Jurašu, J. Vaitkumi, O. Koršunovu, Y. Ross. Oneida sukūrė nemažai vaidmenų teatre. Vienas įsimintiniausių – ugningoji Ūbienė „Karaliuje Ūbe“. Aktorę galima pamatyti ir žymiajame O. Koršunovo „Išvaryme“, spektaklyje „Kruvinos vestuvės“. Oneidos vardą nuolat lydi išskirtinio, stipraus, charakteringo balso epitetai. Atlikėjos balso skambumą įrodo ne tik gausios gerbėjų gretos, bet ir laurai muzikiniame projekte „Dvi žvaigždės“ bei temperamentingosios „Maria de Buonos Aires“ atlikimas Martyno Levickio „Classic live show“. Jei nespėjote pamatyti šių nepaprastų pasirodymų ar norite įtikėti žodžių svoriu, tikrai galite išvysti Oneidą ir savo šventėje, užtenka tik panorėti!

Girmantė Vaitkutė

Girmantė – jauna atlikėja, spėjusi užkariauti daugybės Lietuvos bei svečių šalių muzikos mylėtojų širdis. Karjerą pradėjusi gospel chore „Sounds in G“, savo balsu puošusi grupės „Bekešo vilkai“ programas, sėkmingai siekė solinės karjeros įvairių projektų pagalba: „Auksinis balas“ „Džiazo [ne]standartai“, festivalis „Kristupo Kalėdos“… Tai vos keletas turtingos kūrybinės biografijos detalių. Jos vardas gretinamas su ne vienos užsienio garsenybės gebėjimais, mat Girmantė ne vienerius metus dažnam buvo žinoma kaip projektų „Tribute to Whitney Houston“, „Meeting Adele“, „Beyonce Unplugged“ atlikėja. Būtent tribute projektų pagalba Girmantė netiesiogiai mokėsi iš minėtųjų scenos divų, stengdamasi kuo geriau perteikti jų muziką. Verta pastebėti, jog atlikėja turi savitą kūrybos bei atlikimo braižą, kurį atskleidė 2014 m. pasirodžiusiame soliniame albume „Mood“.  Regis, Girmantės talentu galėtų sudvejoti tik kurčias ar girdėti nenorintis žmogus, tačiau be jo, ne mažiau svarbus darbas. Mergina rimtai žvelgia į muziką ir ateitį sieja su ja, todėl greta gausybės repeticijų, projektų, darbo įrašų studijoje atlikėja spėjo baigti bakalauro populiariosios muzikos programos studijas bei tapti Lietuvos muzikos ir teatro akademijos džiazo ir muzikos pedagogikos katedros magistrante. Nors scenoje mergina dažniausiai regima kaip dainininkė, ji puikiai įvaldžiusi fleitą, smuiką bei fortepijoną. Girmantė sako, kad yra žmogus, kurį nuolat supa muzika: nuo šeimos ir draugų iki darbų bei projektų.