Joanne – griežta, kieta ir tikrai tvirta dailiosios lyties atstovė. Sakoma, kad jei pavydi, vadinasi – myli… Tokiu atveju Joanne meilė didesnė nei saulė ar visi pasaulio vandenynai kartu sudėjus. Didžiausią įtaką jos impulsyvumui, ekspresijai bei norui kontroliuoti situaciją, savo mylimosios veiksmus daro ne egoizmas, o milžiniška ir beatodairiška meilė. Nepaisant jos karšto būdo, Joanne nepaprastai rūpestinga, supratinga, globėjiška, o kai kuriais atvejais nuolanki, atlaidi.

Indrė Launikonytė

Ekspresyvioji, ugningoji, valiūkiškoji, energingoji – veikiausiai šie epitetai geriausiai nupieštų Indrės paveikslą. Ji – profesionali atlikėja, pedagogė bei praktikuojanti muzikos terapeutė. Indrė ne vienerius metus mokėsi džiazo vokalo subtilybių, tapo konkurso „Lietuvos balsas“ finaliste, dalyvavo Latvijos tarptautiniame muzikiniame televizijos  projekte ,,Голос Балтии” ir tapo pusfinalininke, „Birštono Jazz“ festivalyje atliko vieną pagrindinių rolių V. Čekasino režisuotame muzikiniame spektaklyje „Miegančioji gražuolė“.  Indrė veda individualius vokalo užsiėmimus, yra dažna muzikinių konkursų/festivalių komisijos narė. Kadangi yra labai aktyvi, atlikėja mėgsta ramybę. Indrė sako, kad jei ne muzika, būtų policininkė arba teisininkė, nes kadaise turėjo hobį domėtis įstatymais, o teisybės ieškojimas jos venomis teka iki šiol…

Laura Rakauskaitė

Raudonplaukė mergina, kurios energijos bei užsidegimo pakanka visiems. Laura – profesionali muzikinio teatro atlikėja. Jaunajai kartai mergina žinoma kaip grupės „Z on A“ vokalistė. Laura jau spėjo paragauti profesionalios aktorės duonos: „Helgelando karžygiuose – Urda, miuzikle „Vakaras su Čechovu“ – našlė Popova. Mergina ne tik puiki atlikėja, bet ir šokėja: gilinosi į džiazo, gatvės šokių muzikos standartus. Regis, triguba miuziklo grėsmė – dainavimas, šokis ir vaidyba – jai ne kliūtis!