Miuziklas „Rent” neįsivaizduojamas be geraširdžio, kilnaus, nesavanaudiškų paskatų kupino Collins’o, kuriam žmogiškumas yra pati svarbiausia ir didžiausia vertybė. Jokie pasaulio pinigai ir turtai nepakeis draugų, kuriems šis vyras negaili nieko. Collins’ui kliūčių nekelia lytis, rasė, amžius, socialinė padėtis. Juk visi turime teisę gyventi po saule! Jis visuomet pasiruošęs ištiesti pagalbos ranką, nustebinti, padrąsinti ir užjausti.

Tomas Žaibus 

Energija, ekspresija, tikra emocija – veikiausiai šie žodžiai geriausiai apibūdintų Tomą, kuriam teatro scena ir filmavimo aikštelė tartum antrieji namai. Kad užsitarnautų gero aktoriaus vardą atlikėjas ne vienerius metus gilinosi į aktorystės meną. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė aktoriaus specialybės bakalauro studijas (kurso vadovas Jonas Vaitkus), o 2005 m. – aktoriaus specialybės magistro studijas, 2007m. – paruošiamąsias vokalo studijos.

Jau besimokydamas aktorinio meistriškumo Tomas pradėjo ir tęsė darbus žymiausiuose Lietuvos teatruose. Aktorius vaidino Oskaro Koršunovo, Lietuvos nacionalinio dramos, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto, Keistuolių, Atviro Rato teatrų scenose, ne viename įvertintame, nuominuotame spektaklyje bei vaidmenyje, taip pat dalyvavo įvairiuose pastatomuosiuose/ muzikiniuose projektuose. Tomo atskleistų personažų įvairovė gausi: spektaklyje „Užribis“ atlikėjas įkūnijo Kostylį, „Meilė ir Mirtis Veronoje“ – Tebaldą, „Antigonėje“ – Polineiką, o kur dar spektakliai „Vasarvidžio nakties sapnas“, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džiuljetos istorija“, „Hamletas“, „Mūsų Klasė“ bei aibė kitų!

Įdomu tai, kad Tomo balsą yra girdėjęs bene kiekvienas Lietuvos gyventojas. Aktoriaus balsas skamba LRT radijuje ar kino salėje žiūrint lietuviškai dubliuotuos animacinius filmus. Atlikėjas dalyvauja Lietuvos kino filmų bei televizijos serialų projektuose, yra kviečiamas filmuotis užsienio kompanijų rengiamose kino juostose, projektuose. Apie Tomo nuveiktus darbus bei talentus galima rašyti daug, tačiau jie kalba patys už save, tad daugžodžiauti neverta.

Justinas Lapatinskas

Justinas – žmogus orkestras. Groti pianinu, būgnais, akordeonu, gitara, ukulėle jam vieni juokai. Šokti klasikinius, tradicinius ar populiariuosius šokius jaunam atlikėjui taip pat ne problema. Nepaisant šių gebėjimų, Justinas bene geriausiai žinomas kaip puikus dainininkas bei įvairių televizinių projektų dalyvis. Realybės šou „Dangus 2“  bei muzikiniame projekte „Žvaigždžių duetai“ Justinas tapo pirmosios vietos laimėtoju.

Vilniaus kolegijoje įgijęs pramoginio scenos meno specialybę, Justinas turėjo galimybę lavinti aktorystės, dainavimo bei šokio gebėjimus pas tikrus savo srities profesionalus: Vytautą Juozapaitį, Artūrą Noviką, Vladimrią Čekasiną, Ramunę Kudzmanaitę, Darių Meškauską, Vytį Jankauską, Audronę Damarackienę, Jurijų Smoriginą bei daugelį kitų. Muzikantas išleido net du solinius albumus „Aš matomas“ bei „Ateinu rytoj“. Pastarajame albume skambančios dainos „Pavasario žiedai“, „Pakalbėk su snaigėm“, „Sugrįžk pas mane“, „Išeinu“ ilgą laiką karaliavo įvairių Lietuvos radijo stočių topuose.

Pramoginio scenos meno studijas baigusiam bei muzikos pedagogu tapusiam atlikėjui ne naujiena ir teatro scena. Miuziklai „Kuprelis“, „Mirtinas bučinys“, „No Way to Treat Lady“, „Meilė pagal grafiką“ – tai vos keletas kūrybinės biografijos detalių.

Justinas – žmogus orkestras. Groti pianinu, būgnais, akordeonu, gitara, ukulėle jam vieni juokai. Šokti klasikinius, tradicinius ar populiariuosius šokius taip pat ne problema. Nepaisant šių gebėjimų, atlikėjas bene geriausiai žinomas kaip puikus dainininkas bei įvairių televizinių projektų dalyvis. Realybės šou „Dangus 2“  bei muzikiniame projekte „Dainuok su žvaigžde“ Justinas tapo pirmosios vietos laimėtoju.  Muzikantas išleido net du solinius albumus „Aš matomas“ bei „ Ateinu rytoj“. Muzikinio teatro studijas baigusiam bei muzikos pedagogu tapusiam atlikėjui ne naujiena ir teatro scena. Miuziklai „Kuprelis“, „Mirtinas bučinys“, „Meilė pagal grafiką“ – tai vos keletas kūrybinės biografijos detalių.