ANGEL

Angel optimizmas it virusas užkrečia kiekvieną, esantį aplink ją bent pusės kilometro spinduliu. Nuoširdumas, atsidavimas, nesavanaudiškumas, dosnumas, milžiniška charizma –  tai šio personažo vizitinė kortelė. Sėdama kituose džiaugsmą, užpildo tuštumą savo viduje.

Dominykas Vaitiekūnas

Šis vaikinas dažniausiai visų pažįstamas kaip vienas iš „Liūdnų slibinų“. Jo entuziazmas, skanus sarkazmas ir nevaldoma energija nuolat kelia nuostabą. Pasak ištikimo scenos partnerio Vaido Kublinsko, Dominykas – darboholikas, socioholikas, atkakloholikas, planuojaholikas, idėjos autoroholikas ir prodiusoholikas. 2006–2010 m. atlikėjas studijavo dramos aktoriaus-renginių vedėjo studijų programą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (kurso vadovas prof. Vladas Bagdonas). 2010–2012 m. įgūdžius bei žinias gilino magistrantūros studijose.

Dominykui dėmesys it žmogui oras, todėl nenuostabu, jog jo CV puošia ne viena žymi rolė: Pinčiukas legendiniame miuzikle „Velnio nuotaka“, Juokdarys „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legendoje“, Vincė filme „Tadas Blinda“, Gamko spektaklyje „Išvažiuoju“,  Juozapas  A. L. Webber‘io ir Timo Rice’o miuzikle „Juozapas ir jo svajonių apsiaustas“ bei daugelis kitų vaidmenų. Atlikėjas taip pat tapo televizijos projekto „Šok su manimi” nugalėtoju. Šiuos įgūdžius, pasak Dominyko, bus galima prisiminti miuzikle „Rent”, mat aktoriaus įkūnijamas personažas judrus kaip ir jis pats.

Verta paminėti, kad atlikėją myli tiek slibiniškos muzikos fanai, tiek gero teatro gerbėjai, tiek… Vaikai. Taip taip! Neoficialios apklausos duomenimis šis LRT televizijos žinių viktorinos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ vedėjas mažųjų žiūrovų gretose vienas mėgstamiausių eterio veidų! Pats Dominykas gyvenime labiausiai mėgsta muziką, bėgiojimo batus ir įvairiausias žmonių istorijas iš gyvenimo.

Martynas Kavaliauskas 

Nors Martynas atlikėjas jaunas, jo darbų, pasiekimų bagažas nepaprastai turtingas. Jis – charizmatiškas, talentingas dainininkas, stebinantis įvairiais sugebėjimais bei išskirtiniu vokaliniu tembru. Išgarsėjęs televizijos projekte „X faktorius“, kuriame tapo finalininku ir bene daugiausiai žiūrovų simpatijų pelniusiu dalyviu, taip pat puikiai pasirodė nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. tarptautiniame menų konkurse „Slavianskij Bazar 2015“ ir toliau nenustoja džiuginti savo pasirodymais.

Nesvetimas Martynui ir šokio amatas, kuris jam, kaip ir dainavimas, regis, yra antras prigimimas. Niekada ant šokių parketo nestovėjęs jaunuolis, savo gebėjimais nustebino tiek žiūrovus, tiek komisiją ir tapo televizijos projekto „Šok su manimi“ nugalėtoju. Jaunas vyras gali profesionaliai ir įtikinamai pamėgdžioti bene kiekvieno pasaulio atlikėjo vokalinį tembrą. Tai įrodė televizijos konkurse „Muzikinė Kaukė“ – vienbalse žiūrovų bei komisijos nuomone tapęs projekto nugalėtoju. Įdomu tai, jog nuolat koncertinę veiklą vykdantis atlikėjas, yra Lietuvos lengvosios atletikos vicečempionas, kūrybinės stovyklos vaikams įkūrėjas bei absoliutus maksimalistas, kurį sustabdyti, jam kažką pradėjus – tiesiog neįmanoma. Šiuo metu Martynas vienintelio profesionalaus džiazo orkestro Lietuvoje, „Kauno Bigbendas“ vokalistas ir Andželikos Cholinos šokio teatro spektaklio „Otelas“ solistas.